TRAFO MERKEZİ İŞLETME TEKNİSYENİ

Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TRAFO MERKEZİ İŞLETME TEKNİSYENLERİN RESMİ PAYLAŞIM PLATFORUMU

Giriş yap

Şifremi unuttum

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» ANTALYA/ELMALI İÇİN ELEMAN ALIMI
İŞLETME TAKNİSYENİ!!! EmptyC.tesi Ara. 06, 2014 12:39 pm tarafından XaLo

» 3 YIL DENEYİMLİ TRAFO MERKEZİ İŞLETME TEKNİSYENİ
İŞLETME TAKNİSYENİ!!! EmptyC.tesi Ara. 06, 2014 12:37 pm tarafından XaLo

» Merhaba Arkadaşlar
İŞLETME TAKNİSYENİ!!! EmptyC.tesi Ara. 06, 2014 6:58 am tarafından Musa ŞAHBAZ

» tablocu hizmet puanı
İŞLETME TAKNİSYENİ!!! EmptyCuma Ekim 19, 2012 7:52 pm tarafından kaplan87

» TANIŞMA FASTLI
İŞLETME TAKNİSYENİ!!! EmptyÇarş. Mart 21, 2012 5:32 am tarafından ilker1980

» En Önemli Mevzu ,Sendika
İŞLETME TAKNİSYENİ!!! EmptyPerş. Mart 01, 2012 9:26 pm tarafından Tradesman

» Tm İşletme Teknisyeni Alımı İstanbul
İŞLETME TAKNİSYENİ!!! EmptyPtsi Şub. 06, 2012 10:26 am tarafından yunusemre

» CUMHURBAŞKANINA SORALIM MI???
İŞLETME TAKNİSYENİ!!! EmptyCuma Ocak 20, 2012 7:49 pm tarafından tkn_0841

» Ttttttttttttttttttttttttttttttttttt
İŞLETME TAKNİSYENİ!!! EmptyCuma Ocak 20, 2012 7:42 pm tarafından tkn_0841

Haberler
Hava Durumu
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 12 kişi C.tesi Şub. 11, 2017 2:54 pm tarihinde online oldu.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

İŞLETME TAKNİSYENİ!!!

5 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1İŞLETME TAKNİSYENİ!!! Empty İŞLETME TAKNİSYENİ!!! Perş. Şub. 03, 2011 12:46 am

Tablocu66

Tablocu66
ÜYE
ÜYE

İşletmesi Çetinkaya Elektrik AŞ. bünyesindeki TM.lerde görevlendirilmek üzere tecrübeli en az 8 puan sahibi teknisyenler aranıyor!
ilgilinenlerin 0352 222 7008 numaralı telden Hayri beyle görüşmeleri yada bizzat Kayseride bulunan şirket merkezine başvurmaları gereklidir.

2İŞLETME TAKNİSYENİ!!! Empty Geri: İŞLETME TAKNİSYENİ!!! Perş. Şub. 03, 2011 4:46 pm

Gökhan

Admin

Kardeş Nerelere Tablocu Alıyorlar bu konu Hakında Bİlgin varmı ??

https://tablocu.yetkin-forum.com

3İŞLETME TAKNİSYENİ!!! Empty Geri: İŞLETME TAKNİSYENİ!!! Çarş. Şub. 09, 2011 2:40 pm

marazlim67

marazlim67
ÜYE
ÜYE

Tablocu66 demiş ki:İşletmesi Çetinkaya Elektrik AŞ. bünyesindeki TM.lerde görevlendirilmek üzere tecrübeli en az 8 puan sahibi teknisyenler aranıyor!
ilgilinenlerin 0352 222 7008 numaralı telden Hayri beyle görüşmeleri yada bizzat Kayseride bulunan şirket merkezine başvurmaları gereklidir.

TABLOCU66 arkadaşım sana özelden de mesaj attım cevap vermedin..Kim???? hangi şirket????? sana bu YÜKSEK MAAŞI sunuyorsa bana gelsin ben 11 yıllık tablocuyum..Zaten çalıştığım şirket hakedişimizi vermiyor..İyi teklif veren şirket varsa ben çalışmaya hazırım...Tblocu66 arkadaşım özellikle size söylüyorum..Yorumu ve özel mesajlarıMA cevap bekliyorummmm.....HOŞÇAKAL....

4İŞLETME TAKNİSYENİ!!! Empty Geri: İŞLETME TAKNİSYENİ!!! Çarş. Şub. 09, 2011 9:58 pm

Gökhan

Admin

marazlim67 demiş ki:
Tablocu66 demiş ki:İşletmesi Çetinkaya Elektrik AŞ. bünyesindeki TM.lerde görevlendirilmek üzere tecrübeli en az 8 puan sahibi teknisyenler aranıyor!

TABLOCU66 arkadaşım sana özelden de mesaj attım cevap vermedin..Kim???? hangi şirket????? sana bu YÜKSEK MAAŞI sunuyorsa bana gelsin ben 11 yıllık tablocuyum..Zaten çalıştığım şirket hakedişimizi vermiyor..İyi teklif veren şirket varsa ben çalışmaya hazırım...Tblocu66 arkadaşım özellikle size söylüyorum..Yorumu ve özel mesajlarıMA cevap bekliyorummmm.....HOŞÇAKAL....

Kardeş Zekarya Köye Mesul Tablocu Aranıyor 380 Güzel Maaşıda Var 1600 Tl den söz Ediyor İstersen Sana Grub Muh Tlf numarasını veriyim Görüş

https://tablocu.yetkin-forum.com

5İŞLETME TAKNİSYENİ!!! Empty Geri: İŞLETME TAKNİSYENİ!!! Perş. Şub. 10, 2011 2:45 pm

marazlim67

marazlim67
ÜYE
ÜYE

Kardeş Zekarya Köye Mesul Tablocu Aranıyor 380 Güzel Maaşıda Var 1600 Tl den söz Ediyor İstersen Sana Grub Muh Tlf numarasını veriyim Görüş[/quote]

Tamam olur.. özele mesaj atarsın..hangi şirket işletiyor,lojman varmı. nezaman ihalesi oldu.Şirket nasıl.Artık .bu zamandan sonra şirketlerle uğraşamam .tşkr edrm.HOŞÇAKAL....

6İŞLETME TAKNİSYENİ!!! Empty Geri: İŞLETME TAKNİSYENİ!!! Perş. Şub. 10, 2011 8:25 pm

Tradesman

Admin

Çetinkaya ve diğer şirketler hatta Teiaş bu kafayla daha çok eleman arar.Enerji alanında bu kadar yatırım var ve hala KPSS ile kamuya kapak atıp giden ve gitmeye niyetli arkadaş çok.
Çünkü hiç bir arkadaşımız bu işi geleceği olarak görmüyor.Çünkü taşeron işçisi nerede olursa olsun huzur bulamaz.

Bu arada pazarlık yapın arkadaşlar.Bu paralara çalışmak zorunda değilsiniz.
Daha da önemlisi iş sözleşmenizi "Belirsiz Süreli İş Sözleşmesi" olarak yapın.

7İŞLETME TAKNİSYENİ!!! Empty Geri: İŞLETME TAKNİSYENİ!!! Cuma Şub. 11, 2011 8:58 pm

yusufca44

yusufca44
ÜYE
ÜYE

slm tredasman arkadaşım belirsiz süreli iş sözleşmesi imzalayın demişsin ama şirketler önümüze belirli süreli iş sözleşmesi getirmekteler bu iki sözleşme arasında ne gibi bir farklılıklar var anlatırsan benim gibi diğer arkadaşlarada faydalı olacağına eminim

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]