TRAFO MERKEZİ İŞLETME TEKNİSYENİ

Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TRAFO MERKEZİ İŞLETME TEKNİSYENLERİN RESMİ PAYLAŞIM PLATFORUMU

Giriş yap

Şifremi unuttum

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» ANTALYA/ELMALI İÇİN ELEMAN ALIMI
HADİYA OLURMU BÖYLE ŞEY DEMEYİN. TAŞERON FİRMAYI DEĞİL  DİREK   TEİAŞI MAHKEMEYE VERDİK. EmptyC.tesi Ara. 06, 2014 12:39 pm tarafından XaLo

» 3 YIL DENEYİMLİ TRAFO MERKEZİ İŞLETME TEKNİSYENİ
HADİYA OLURMU BÖYLE ŞEY DEMEYİN. TAŞERON FİRMAYI DEĞİL  DİREK   TEİAŞI MAHKEMEYE VERDİK. EmptyC.tesi Ara. 06, 2014 12:37 pm tarafından XaLo

» Merhaba Arkadaşlar
HADİYA OLURMU BÖYLE ŞEY DEMEYİN. TAŞERON FİRMAYI DEĞİL  DİREK   TEİAŞI MAHKEMEYE VERDİK. EmptyC.tesi Ara. 06, 2014 6:58 am tarafından Musa ŞAHBAZ

» tablocu hizmet puanı
HADİYA OLURMU BÖYLE ŞEY DEMEYİN. TAŞERON FİRMAYI DEĞİL  DİREK   TEİAŞI MAHKEMEYE VERDİK. EmptyCuma Ekim 19, 2012 7:52 pm tarafından kaplan87

» TANIŞMA FASTLI
HADİYA OLURMU BÖYLE ŞEY DEMEYİN. TAŞERON FİRMAYI DEĞİL  DİREK   TEİAŞI MAHKEMEYE VERDİK. EmptyÇarş. Mart 21, 2012 5:32 am tarafından ilker1980

» En Önemli Mevzu ,Sendika
HADİYA OLURMU BÖYLE ŞEY DEMEYİN. TAŞERON FİRMAYI DEĞİL  DİREK   TEİAŞI MAHKEMEYE VERDİK. EmptyPerş. Mart 01, 2012 9:26 pm tarafından Tradesman

» Tm İşletme Teknisyeni Alımı İstanbul
HADİYA OLURMU BÖYLE ŞEY DEMEYİN. TAŞERON FİRMAYI DEĞİL  DİREK   TEİAŞI MAHKEMEYE VERDİK. EmptyPtsi Şub. 06, 2012 10:26 am tarafından yunusemre

» CUMHURBAŞKANINA SORALIM MI???
HADİYA OLURMU BÖYLE ŞEY DEMEYİN. TAŞERON FİRMAYI DEĞİL  DİREK   TEİAŞI MAHKEMEYE VERDİK. EmptyCuma Ocak 20, 2012 7:49 pm tarafından tkn_0841

» Ttttttttttttttttttttttttttttttttttt
HADİYA OLURMU BÖYLE ŞEY DEMEYİN. TAŞERON FİRMAYI DEĞİL  DİREK   TEİAŞI MAHKEMEYE VERDİK. EmptyCuma Ocak 20, 2012 7:42 pm tarafından tkn_0841

Haberler
Hava Durumu
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 12 kişi C.tesi Şub. 11, 2017 2:54 pm tarihinde online oldu.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

HADİYA OLURMU BÖYLE ŞEY DEMEYİN. TAŞERON FİRMAYI DEĞİL DİREK TEİAŞI MAHKEMEYE VERDİK.

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

bozüyük tolga

ALLAH HER GÜNAHA EDERİNCE CEZA VERMİŞ...................................... YALNIZ BANA - KUL HAKKIYLA- GELME DEMİŞ.......................BEN VE BENİM GİBİ ARKADAŞLARIMIN TEİAŞIN - x - İSİMLİ TAŞERON FİRMASI PATRONLARI daha fazla P A R A kazansınLAR diye VAZGEÇEBİLECEĞİMİZ BİR RIZKIMIZ VEYA KUL HAKKIMIZ YOKTUR.................................................................... BEN VE ARKADAŞLARIMA resmi olmayan yollardan MAHKEMENİZİ GERİ ALIN şeklinde baskılar gelmektedir. HAKKIMIZI YİYENE VEYA HAKKIMIZIN YENMESİNE GÖZ YUMANA (elinde yetkisi olmasına rağmen ) 2 çocuk BABASI BİR HANE HALKI REİSİ olarak HAKKIMI HELAL ETMİYORUM. BASKILAR SONUCU YALNIZ KALSAM BİLE hakkımı sonuna kadar arayacağım............................. TÜRKİYDEKİ YASAL YOLLAR BİTSE dahi 'lahey ADALET DİVANI' NA BAŞ VURACAĞIM........... DEKİ KANUNEN SONUÇ ALAMASAM BİLE ALLAH HAKKIMI YİYENE VEYA YEDİRENE ŞEFAAT ETSİN. ZİRA ŞEFAATE İHTİYACI OLACAK BÖYLELERİNİN. HAKKIMI ÖBÜR DÜNYADADA SORACAĞIM........................................................................................................................................................................................................T E İ A Ş BOZÜYÜK T: M: MESUL TABLOCUSUYUM.

Tradesman

Admin

Olur olur,bal gibi olur.Bunları hep anlatıyoruz ama böyle somut olaylar olunca daha iyi oluyor.

İş KANUNUNA göre T.E.İ.A.Ş bizim asıl işverenimizdir.Bu ne demek derseniz kısaca her şeyimizden Alt İşverenle (Şİrket) beraber sorumludur.
Bir dava açacağımız zaman ister asıl işverene ister ALt İşverene açabiliriz.Hatta her ikisine birden dava açamak ta mümkündür.

Bu arada dava konusunu,sizi Teiaşın mı yoksa şirketinmi tehdit ettiğini anlatırsanız seviniriz.

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]