TRAFO MERKEZİ İŞLETME TEKNİSYENİ

Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TRAFO MERKEZİ İŞLETME TEKNİSYENLERİN RESMİ PAYLAŞIM PLATFORUMU

Giriş yap

Şifremi unuttum

Similar topics
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» ANTALYA/ELMALI İÇİN ELEMAN ALIMI
ÇETİNKAYA ELEKTRİK İNŞAAT OTO.MAD.PET.ÜRN.TAAH.YAT.SAN.TİC. A.Ş. EmptyC.tesi Ara. 06, 2014 12:39 pm tarafından XaLo

» 3 YIL DENEYİMLİ TRAFO MERKEZİ İŞLETME TEKNİSYENİ
ÇETİNKAYA ELEKTRİK İNŞAAT OTO.MAD.PET.ÜRN.TAAH.YAT.SAN.TİC. A.Ş. EmptyC.tesi Ara. 06, 2014 12:37 pm tarafından XaLo

» Merhaba Arkadaşlar
ÇETİNKAYA ELEKTRİK İNŞAAT OTO.MAD.PET.ÜRN.TAAH.YAT.SAN.TİC. A.Ş. EmptyC.tesi Ara. 06, 2014 6:58 am tarafından Musa ŞAHBAZ

» tablocu hizmet puanı
ÇETİNKAYA ELEKTRİK İNŞAAT OTO.MAD.PET.ÜRN.TAAH.YAT.SAN.TİC. A.Ş. EmptyCuma Ekim 19, 2012 7:52 pm tarafından kaplan87

» TANIŞMA FASTLI
ÇETİNKAYA ELEKTRİK İNŞAAT OTO.MAD.PET.ÜRN.TAAH.YAT.SAN.TİC. A.Ş. EmptyÇarş. Mart 21, 2012 5:32 am tarafından ilker1980

» En Önemli Mevzu ,Sendika
ÇETİNKAYA ELEKTRİK İNŞAAT OTO.MAD.PET.ÜRN.TAAH.YAT.SAN.TİC. A.Ş. EmptyPerş. Mart 01, 2012 9:26 pm tarafından Tradesman

» Tm İşletme Teknisyeni Alımı İstanbul
ÇETİNKAYA ELEKTRİK İNŞAAT OTO.MAD.PET.ÜRN.TAAH.YAT.SAN.TİC. A.Ş. EmptyPtsi Şub. 06, 2012 10:26 am tarafından yunusemre

» CUMHURBAŞKANINA SORALIM MI???
ÇETİNKAYA ELEKTRİK İNŞAAT OTO.MAD.PET.ÜRN.TAAH.YAT.SAN.TİC. A.Ş. EmptyCuma Ocak 20, 2012 7:49 pm tarafından tkn_0841

» Ttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ÇETİNKAYA ELEKTRİK İNŞAAT OTO.MAD.PET.ÜRN.TAAH.YAT.SAN.TİC. A.Ş. EmptyCuma Ocak 20, 2012 7:42 pm tarafından tkn_0841

Haberler
Hava Durumu
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 12 kişi C.tesi Şub. 11, 2017 2:54 pm tarihinde online oldu.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

ÇETİNKAYA ELEKTRİK İNŞAAT OTO.MAD.PET.ÜRN.TAAH.YAT.SAN.TİC. A.Ş.

5 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Tablocu66

Tablocu66
ÜYE
ÜYE

ÇETİNKAYA ELEKTRİK İNŞAAT OTO.MAD.PET.ÜRN.TAAH.YAT.SAN.TİC. A.Ş.

FİRMAMIZ 1970 YILINDAN BU YANA KAYSERİ MERKEZLİ OLARAK 40 YILDIR ELEKTRİK SEKTÖRÜNDE HİZMET VERMEKTEDİR.FİRMAMIZIN KURUCUSU YAŞAR ÇETİNKAYA'DIR.ŞİRKETİMİZ AİLE ŞİRKETİ OLUP AİLE FERTLERİ TARAFINDAN YÖNETİLMEKTEDİR. İŞTİGAL KONUSU AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.
TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM AŞ? NE (TEİAŞ) YAPILAN İŞLER

Şirketimiz elektrik iletim tesislerinin yapımı, güvenilir olarak işletilmesi, tüketicilere sürekli, yeterli, kaliteli elektrik enerjisi arzının sağlanması doğrultusunda hizmet yapmaktadır. Şirketimiz TS-EN ISO 9001 2008 Belgesi sahibidir. Vizyonumuz; sorumluluk aldığımız; elektrik iletim sisteminin, tesisi ve işletilmesini, işveren ve sistem kullanıcılarının memnuniyetini esas alan kalitede, Kalite Yönetim Sistemi şartlarında, yasalar ve şartnameler doğrultusunda sağlamak, çalışanlarımızın katılımı ile hizmet kalitesini sürekli iyileştirmek, ülkemiz genelinde önde gelen enerji şirketlerden biri olmaktır.

1-TRAFO MERKEZİ İŞLETME HİZMETLERİ:
Mülkiyeti TEİAŞ?a ait Türkiye elektrik enterkonnekte sistemdeki 154/31.5 kV yüksek gerilimli elektrik İletim Trafo Merkezlerinin ve entegre tesislerinin (bakım ve güvenlik koruma hizmetleri hariç) 24 saat işletilmesi ile ilgili hizmet işleri Özel teknik, idari şartnameler ve sözleşmeler doğrultusunda yapılmaktadır.
Şirketimiz merkezi Kayseri olmak üzere Sivas, Nevşehir, Niğde, Kırşehir, Yozgat, İzmir, Aydın, Denizli, Kahramanmaraş, Gaziantep, Urfa, Adıyaman, Manisa, Denizli, Muğla, Zonguldak, Konya, Karaman, Aksaray, Çorum illerinde TM işletme hizmetleri yapmaktadır.
İŞLETİLEN TRAFO MERKEZİ SAYISI : 71
ÇALIŞAN ELK.TM İŞL.TEKNİSYEN SAYISI : 284
ÇALIŞAN ELK. MÜH.SAYISI : 17

2-ENERJİ İLETİM HATTI İŞLETME HİZMETLERİ:
Mülkiyeti TEİAŞ?a ait Türkiye elektrik iletim enterkonnekte sistem içerisinde olan 154 ve 380 kV yüksek gerilimli enerji nakil hatlarının 24 saat işletme ve bakım faaliyetleri ile ilgili hizmet işleri Özel teknik, idari şartnameler ve sözleşmeler doğrultusunda İZMİR,AYDIN,DENİZLİ,MUĞLA İlleri bölgesinde yapılmaktadır.
İŞLETİLEN ENERJİ İLETİM HATTI 380 kV:218 km; 154 kV:270 km TOPLAM: 488 km.

3-154 KV ENERJİ NAKİL HATTI YAPIM İŞLERİ:
Türkiye Elektrik İletim AŞ Genel Müdürlüğü tarafından ihale edilen 154 kVve 380 kV luk enerji iletim hatlarının anahtar teslimi yapım ve taahhüt işleri yapılmaktadır.

4-154/31.5 kV TRAFO MERKEZİ YAPIM İŞLERİ:
Türkiye Elektrik İletim AŞ Genel Müdürlüğü tarafından ihale edilen 154/31.5 kV luk Trafo merkezlerinin anahtar teslimi yapım işleri, tevsiat işleri, yenileme işleri yapılmaktadır.

5-TÜRKİYE GENELİ ELEKTRİK DAĞITIM ŞİRKETLERİ HİZMET İŞLERİ :
ŞİRKETİMİZ FAALİYET ALANLARI KAPSAMINA, 2006 YILINDAN BU TARAFA ŞEHİR ŞEBEKELERİNDE ALÇAK GERİLİM-ORTA GERİLİM ELEKTRİK ARIZA BAKIM VE ONARIM İŞLERİNİN (186 ELEKTRİK ARIZA) HİZMET İŞİ OLARAK YÜRÜTÜLMESİ İŞLERİNİ?DE DAHİL ETMİŞTİR.
*BU KAPSAMDA FİRMAMIZ AKSARAY, KIRŞEHİR, NEVŞEHİR, NİĞDE VE KAHRAMANMARAŞ İLLERİNİN İLGİLİ ELEKTRİK DAĞITIM ŞİRKETLERİ İLE YAPMIŞ OLDUĞU SÖZLEŞME GEREĞİ,BU ŞEHİRLERİN ŞEHİR MERKEZLERİ , BU İLLERE BAĞLI 25 İLÇE, 191 BELEDİYE VE 765 KÖY? DE AG-YG(OG) ELEKTRİK ŞEBEKESİ ARIZA-BAKIM VE ONARIM HİZMET İŞİNİ; 85 EKİP ARACI, 14 ELEKTRİK MÜHENDİSİ, 31 ELEKTRİK TEKNİKERİ VE 301 ELEKTRİK TEKNİSYENİ İLE 7 GÜN 24 SAAT KESİNTİSİZ OLARAK SÜRDÜRMEKTEYİZ.

*ELEKTRİK TAAHHÜT,TESİS,ALTYAPI,PROJELENDİRME VE YAPIM İŞLERİ
FİRMAMIZ YAKLAŞIK 40 YILDIR TÜRKİYE SINIRLARI İÇERİSİNDE BİRÇOK NOKTADA ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI,İLLER BANKASI,TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VE BAĞLI ORTAKLIKLARI,ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİ,KAYSERİ VE CİVARI ELEKTRİK T.A.Ş GİBİ KURULUŞLARIN SORUMLULUK KAPSAMINDA YER ALAN TESİS YAPIM İŞLERİNDEN ONLARCASINI TAMAMLAYARAK TESLİM ETMİŞTİR.TAAHHÜT GRUBUMUZUN UHDESİNDEKİ İŞLER YAKLAŞIK OLARAK 150 KİŞİLİK UZMAN EKİP KADROSU, SORUMLU MÜHENDİSLERİ VE GENİŞ ARAÇ PARKI İLE TÜRKİYE COĞRAFYASINDA MUHTELİF BÖLGELERDE SÜRDÜRÜLMEKTEDİR.FİRMAMIZ TAAHHÜT GRUBU, DEVLET İŞLERİ HARİCİNDE ÖZEL SEKTÖRÜN HER TÜRLÜ ELEKTRİK TESİS YAPIM İŞLERİNEDE CEVAP VERECEK KAPASİTEDEDİR.ÖZELLİKLE BÜYÜK İNŞAAT ŞİRKETLERİNİN KAPSAMLI PROJELERİNDE ÖRNEĞİN ELEKTRİK ÜRETİM HES BARAJLARI,RES ÜRETİM TESİSLERİ,KAPSAMLI OTOYOL YAPIM PROJELERİ GİBİ ELEKTRİK OLAN HER KONUDA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ OLACAĞIMIZI UNUTMAYINIZ

DAHA FAZLASI İÇİN >>> http://www.cetinkayaelektrik.com.tr/index.php

Tradesman

Admin

Çetinkaya tanıtımı burada neden yapıldı bilemiyorum ama yeri gelmişken söyleyelim.

Çetinkaya Fazla Çalışma Ücretini ödemiyor.Yani her ay yaklaşık bürüt 13x 6,5 =117 tl ,net olarak 90 tl civarı eksik ödeme yapıyor.

Bunun kendilerine çok büyük zararları olabilir.

1-Şu anda özel sektör RES ler olsun HES ler olsun yatırımları bitirdikce bu alanda çalışacak eleman sıkıntısı ortaya çıkıyor(BKNZ.Yenibiriş.com,AĞAOĞLU-tablocu olarak ararsanız görürsünüz.)Ayrıca Teiaşın trafomerkezleri her gecen gün artıyor.Bu ücret ödenmediği için elindeki elemanları kaybedebilirler.Hemde tazminat ödeyerek.İş KANUNU işçiye bu hakkı veriyor.

2-Teiaş ,ihale şartlarını yerine getirmedikleri gerekcesiyle sözleşmelerini fesh edebilir.Çünkü Teiaş ihale şartnamesinde Fazla Çalışma Üçretinin ödeneceği açıkca belirtiliyor.

3-Çalışanlar şimdi olmasada ileride dava açtıkları taktirde bu ücreti alacaklardır.Yani kurtuluşları yok,yani gereksiz bir riske giriyorlar.

4-Kul hakkı yemek en büyük günahtır.

Belki şirket yetkilileri bunu bir şekilde buradan öğrenir de bu hatalarından kısa zamanda döner hem bizler hem kendileri rahat uyur.

Gökhan

Admin

Kardeş Bu Bölümü Açmamdaki En büyük Sebeb Şirketlerimizi Tanımak Özel Şirketlerin tuzağına Düşmemek Bak Çetinkaya Eleman Arıyormuş Ben Aramayı Düşünüyordum Sen Kesindi Dedin Bİr Daha Düşünecem Amaç Bilmediklerimizi Öğrenmek Paylaşım İçin Tşk Ederim Herkes Şirketini Tanıtırsa Daha Güzel Olur

https://tablocu.yetkin-forum.com

Tablocu66

Tablocu66
ÜYE
ÜYE

Sevgili Tradesman!!!
Çetinkayanın tanıtımına mana verememişsin, anlayamamışsın.. forum konu başlığı ŞİRKETLER< ben çetinkayayı tanıtırım, arkasından sen olumlu olumsuz yorum yaparsın. aynı başlık altında hem şirketin tanıtımı hemde eleştiri ve övgüleri olur. Herkes konuyu daha iyi anlar.. Haksızmıyım?
Demişsinki "fazla çalışma ücretini ödemiyor!!" ben duymadım ödeyen bir şirket.. yada bunun ödenmesi hususnda şirketlere baskı yapan bir bölge müdürlüğü!!
varsa lütfen paylaşın.. paylaşınki bizde yolumuza bakalım.. emsal gösterelim.
son 5 senedir bu firma ile çalışıyorum...yeni biten ihalemizi yine onlar aldı.. ben şahsen Tazminatımı aldım. fazla çalışma ücretini dile bile getirmiyoruz. çümkü çetinkaya yı kontrol eden bölge müdürlüğü bile bu duruma sessiz kalıyo..
Piyasadaki eleman eksikliği ve yakın zamanda bizlere özellikle puanı 11 üzeri olanları mumla arayacaklar.. işte o gün geldiğinde %80 fazlası ile çalıştıracaklarını düşünen şirketler bilmiyorum ne yapacak.. gerçi bizim sektörde "GÜNÜ GELDİĞİNDE MAAŞIM YATSIN, SİGORTAM AKSAMASIN, EVİMİN EKMEĞİ EKSİK KALMASIN" mantığı ile çalışanlar oldugu sürece bu şirketler daha çooookk bizlerin hakkını keser harama el uzatırlar!!
Ben bu ay itibari ile Kamu ya hak kazandım görevimden ayrılıyorum. Allah herkese nasip etsin.. Ama şu bir gerçekki bu İŞLETME TEKNİSYENLİĞİnde kafayı kullananlar kurum çalışanından çok daha iyi maaş sahibi olabilir.. özellikle yüksek puan sahibi olanlar. Benim 14 puanım var.. Arayan soranım eksik olmuyo bu ara saolsunlar (şirketlerden).. verdiğim cvb belli %80 senin olsun.. en az %150+yemek+yol... bu rakamı kabul edende oldu. daha dün çağırdılar. ancak Kamuya geçişim Tabloculuk sayfasını kapattırdı bana..
Allah kafayı kullanmayı bilen tüm arkadaşların yar ve yardımcısı olsun...
Bizlerin şirketlere muhtaç olduğu devir artık bitti.. artık onlar bizlere muhtaç.. Birlik olunabiliyorsa halen çalıştıgınız şirkete rest bile çekseniz.." işine geliyosa"< bile deseniz. mecbur kabul edecekler.. başta göz korkutabililer.. ama geri dönüp kabul edecekler emin olabilirsinz!!!!
Tekrar selamlar!

Gökhan

Admin

Güzel Yorum Başka Yorum Yapılmaz Diye Düşünüyorum....

marazlim67

marazlim67
ÜYE
ÜYE

Tablocu66 demiş ki:Sevgili Tradesman!!!
Çetinkayanın tanıtımına mana verememişsin, anlayamamışsın.. forum konu başlığı ŞİRKETLER< ben çetinkayayı tanıtırım, arkasından sen olumlu olumsuz yorum yaparsın. aynı başlık altında hem şirketin tanıtımı hemde eleştiri ve övgüleri olur. Herkes konuyu daha iyi anlar.. Haksızmıyım?
Demişsinki "fazla çalışma ücretini ödemiyor!!" ben duymadım ödeyen bir şirket.. yada bunun ödenmesi hususnda şirketlere baskı yapan bir bölge müdürlüğü!!
varsa lütfen paylaşın.. paylaşınki bizde yolumuza bakalım.. emsal gösterelim.
son 5 senedir bu firma ile çalışıyorum...yeni biten ihalemizi yine onlar aldı.. ben şahsen Tazminatımı aldım. fazla çalışma ücretini dile bile getirmiyoruz. çümkü çetinkaya yı kontrol eden bölge müdürlüğü bile bu duruma sessiz kalıyo..
Piyasadaki eleman eksikliği ve yakın zamanda bizlere özellikle puanı 11 üzeri olanları mumla arayacaklar.. işte o gün geldiğinde %80 fazlası ile çalıştıracaklarını düşünen şirketler bilmiyorum ne yapacak.. gerçi bizim sektörde "GÜNÜ GELDİĞİNDE MAAŞIM YATSIN, SİGORTAM AKSAMASIN, EVİMİN EKMEĞİ EKSİK KALMASIN" mantığı ile çalışanlar oldugu sürece bu şirketler daha çooookk bizlerin hakkını keser harama el uzatırlar!!
Ben bu ay itibari ile Kamu ya hak kazandım görevimden ayrılıyorum. Allah herkese nasip etsin.. Ama şu bir gerçekki bu İŞLETME TEKNİSYENLİĞİnde kafayı kullananlar kurum çalışanından çok daha iyi maaş sahibi olabilir.. özellikle yüksek puan sahibi olanlar. Benim 14 puanım var.. Arayan soranım eksik olmuyo bu ara saolsunlar (şirketlerden).. verdiğim cvb belli %80 senin olsun.. en az %150+yemek+yol... bu rakamı kabul edende oldu. daha dün çağırdılar. ancak Kamuya geçişim Tabloculuk sayfasını kapattırdı bana..
Allah kafayı kullanmayı bilen tüm arkadaşların yar ve yardımcısı olsun...
Bizlerin şirketlere muhtaç olduğu devir artık bitti.. artık onlar bizlere muhtaç.. Birlik olunabiliyorsa halen çalıştıgınız şirkete rest bile çekseniz.." işine geliyosa"< bile deseniz. mecbur kabul edecekler.. başta göz korkutabililer.. ama geri dönüp kabul edecekler emin olabilirsinz!!!!
Tekrar selamlar!
SEVGİLİ ARKADAŞIM SENİN ADINA KAMU ÇALIŞANI OLMANA SEVİNDİM..Bu yarım saatlik çalışmayı sadece bildiğim kadarı ile YILMAZLAR ELEKTRİK VE GÜNGÖR ELEKTRİK veriyor..başka veren şirket görmedim.duymadım Ben 2000 yılında özelleşen trafolarla çalışmaya başladım..bu sürede KPSS sınavlarına girdim.Şimdide tercih yaptım bakalım nasip..Şimdi gelelim şirketlerdeki çalışma koşullarına ben 11 senedir bu trafolarda çalışıyorum..İşini düzgün yapan işçisine değer veren şirketlerde yok değil..ama genelde şirketler bu trafo işletme işinden nasıl kar ederim bunun derdinde.tek kar aracı olarak çalışanlar var...Ama biz kendimizi iyi bir şekilde pazalar (istediğimiz ücreti kendimiz nbelirlersek) bir şeylere sahip ve yaptırımımız olabilir..şirketler bülöfü çok sever ve seni hakkını istiyosun diye kesinlikle ve kesinlikle kovmaz..kovamaz..Biz yoldan geçen bir işçi veya niteliksiz çalışan değiliz..Bunlarda onun farkında..ama aynı trafoda bile çalışan arkadaşlar bu bilinçte olmuyolar..Aman işimizdenoluruz<..aman bize bişey demesinler dedikleri veya bunu karşı tarafa (şirkete)hissettirirlerse şirket tabikide bunu kullanır ...Lafın kısası birlik birlik birlik.. Hoşçakalın..

açkartla

ÜYE
ÜYE

şirket çetinkaya , çetinler, aksöz, elsa, bence önemli olan bizim hak ettiğimiz değeri görmemiz ve hakımızı almamız bizim ne şirketler için nede bölge için çok önemli olduğumuzu düşünmüyorum.şirketler kar amacı ile kurulmuşlar sonuçta ay sonu 20 adet kağıt bile bırakmamayı kar gören şirketlerden 10 liralık temizlik malzemesini bile bırakmayan şirketten bişey beklemek zaten saflık olur.önemli olan denetim, yaptırım olmadıktan sonra, üzülerek ama böyle gelmiş böyle gidecek.devletin atıllığı bence artık son noktada

açkartla

ÜYE
ÜYE

trafoda 4 kişi birlik olmak bile çok zor bırakın başka trafoları,keşke olabilsek ama içimizde o kadar boş vermiş arkadaşımız varki.şuan ki şartlarımızın oluşması bile konuşmalarımız la olmuştur müfettişe söyledik teiaşa mail attık enazından bu safhaya gelebildik yoksa daha çok asgari ücrete çalışırdık..sesimiz çıkmassa işimiz her ihalede daha zorlaşır.

marazlim67

marazlim67
ÜYE
ÜYE

TABLOCU66 arkadaşım senin dediklerine katılmamak mümkün değil..Şirketler her hakedişimizi vermemek için türlü taklalar atarken..senin hakkını yemiş, rızkını çalmış umurlarında olmaz..sadece nasıl daha fazla kar ederiz bunun dedinde şirketler... diğer arkadaşlarda bunun farkındalar ama ses çıkaracak durumları olmuyor ..neden mi, en önemlisi kurulu düzenini 150 tl, 200 tl için değiştirmek istemiyorlar..diğer nedenler ise ,kredisi olanlar,taksidi olanlar,bişekilde bu işyerinde kalayımda şirket ne yaparsa yapsın mantığı oluyor..yoksa senin(TABLOCU66) dediğin gibi nerede çalışırsam çalışayım benim hakkım olanı versinler diyen çalışan bu maaşların kat ve kat üzerinde bir maaşla başka şirketlerde çalışabilir..benim çalıştığım şirket te hakkımız olan maaşı vermiyor..kimsede neden vermiyosun demiyor..desede ben bu şekil veriyorum işine gelmezse çalışmazsın diyor..sanki işimize gelmese 10 senedir neden çalışalım değilmi..SANKİ bu yeni şirket bizi yetiştirdi (eğitim,nakliye .lojman tadilatlarını yaptırdı)sanki.HİÇ BİR MASRAH YAPMADAN SIRF İHALE BEDELİNİ DÜŞÜK VERMESİYLE TRAFO İŞLETME işini almış..ihale olalı 4 ay oldu giden şirketi mumla arıyoruz........TABLOCU66 Size özelden mesaj attım ..cevap verirseniz sevinirim...HOŞÇAKALIN.....

Gökhan

Admin

marazlim67 demiş ki:TABLOCU66 arkadaşım senin dediklerine katılmamak mümkün değil..Şirketler her hakedişimizi vermemek için türlü taklalar atarken..senin hakkını yemiş, rızkını çalmış umurlarında olmaz..sadece nasıl daha fazla kar ederiz bunun dedinde şirketler... diğer arkadaşlarda bunun farkındalar ama ses çıkaracak durumları olmuyor ..neden mi, en önemlisi kurulu düzenini 150 tl, 200 tl için değiştirmek istemiyorlar..diğer nedenler ise ,kredisi olanlar,taksidi olanlar,bişekilde bu işyerinde kalayımda şirket ne yaparsa yapsın mantığı oluyor..yoksa senin(TABLOCU66) dediğin gibi nerede çalışırsam çalışayım benim hakkım olanı versinler diyen çalışan bu maaşların kat ve kat üzerinde bir maaşla başka şirketlerde çalışabilir..benim çalıştığım şirket te hakkımız olan maaşı vermiyor..kimsede neden vermiyosun demiyor..desede ben bu şekil veriyorum işine gelmezse çalışmazsın diyor..sanki işimize gelmese 10 senedir neden çalışalım değilmi..SANKİ bu yeni şirket bizi yetiştirdi (eğitim,nakliye .lojman tadilatlarını yaptırdı)sanki.HİÇ BİR MASRAH YAPMADAN SIRF İHALE BEDELİNİ DÜŞÜK VERMESİYLE TRAFO İŞLETME işini almış..ihale olalı 4 ay oldu giden şirketi mumla arıyoruz........TABLOCU66 Size özelden mesaj attım ..cevap verirseniz sevinirim...HOŞÇAKALIN.....

Kardeş Hangi Şirkette Çalışıyorsun Yazda Yeni Arkadaşlar Hataya Düşmesinler PLs

marazlim67

marazlim67
ÜYE
ÜYE

Kardeş Hangi Şirkette Çalışıyorsun Yazda Yeni Arkadaşlar Hataya Düşmesinler PLs[/quote]
sevgili yönetici KM elktrik te çalışıyorum..sadece 4 tane trafo işletmekte..Bu 4 trafo ihalesini i alma nedeni, şirketin reklam ve referansını yapmakmış..Sanki biz şirkete hisseli ortakmışız gibi ..idare edin diyo.. eski giden..(Güngör elk).. şirket gibi olamayız.. Başkada trafo işletmesi zor alır..bu bölgeyi alma nedeni de şirket çalışanları bizim müdürlükten emekli olanların kurduğu şirket..Umarım açıklayıcı olmuştrur...Hoşçakalın...

Gökhan

Admin

marazlim67 demiş ki:

Kardeş Hangi Şirkette Çalışıyorsun Yazda Yeni Arkadaşlar Hataya Düşmesinler PLs
sevgili yönetici KM elktrik te çalışıyorum..sadece 4 tane trafo işletmekte..Bu 4 trafo ihalesini i alma nedeni, şirketin reklam ve referansını yapmakmış..Sanki biz şirkete hisseli ortakmışız gibi ..idare edin diyo.. eski giden..(Güngör elk).. şirket gibi olamayız.. Başkada trafo işletmesi zor alır..bu bölgeyi alma nedeni de şirket çalışanları bizim müdürlükten emekli olanların kurduğu şirket..Umarım açıklayıcı olmuştrur...Hoşçakalın...[/quote]

KM Şirketin Açılımı Nedir Kardeşim ayrıca Sendinde Bildiğin üzre Piyasada Çok Şirket var Oralara Neden Geçişiş Yapmayı Düşünmüyorsun Şayet Özel Değilse

marazlim67

marazlim67
ÜYE
ÜYE

KM Şirketin Açılımı Nedir Kardeşim ayrıca Sendinde Bildiğin üzre Piyasada Çok Şirket var Oralara Neden Geçişiş Yapmayı Düşünmüyorsun Şayet Özel Değilse[/quote]

şirketin açılımı KM Elektrik Müşavirlik & Mühendislik BURSA ...her ay trafoya başka başka vaatlerle gelip ..her gelişinde türlü ikna kabiliyetini sergiliyor...Artık bende bu şirkette çalışma taraftarı değilim..O nedenle en kısa zamanda bu şirketten ayrılacam...kendime çalışabileceğim dürüst, namuslu, çalışanına değer veren şirket arıyorum...

LAFIN KISACASI EN KISA YOLDAN KENDİME ŞİRKET BAKACAĞIM.....(.NEDE OLSA 11 YILLIK TABLOCUYUM)......

Tradesman

Admin

Normal maaşımızı almak ne kadar hakkımızsa Fazla Çalışma Ücretini almakta o kadar hakkımız.Bu hak bizlere önce İş Kanunuyla sonrada Teiaş tarafından verilmiştir.
Şirketlerin söz söyleme hakkı yoktur.Şimdi bu parayı ödemiyorlar diye sesimizi çıkarmayıp kabullenirsek,ileride maaşımızıda eksik ödediklerinde ne diyeceğiz.Hiç bir şirket tam ödemiyor deyip susacakmıyız.
Bu yüzden asla bu ücretten vazgecmeyin arkadaşlar.Hiç bir şey yapamıyorsanız şirketin sözleşmesi bittiğinde dava açıp isteyin bu parayı.Böylece Teiaşında aklı başına gelir belki.

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]