TRAFO MERKEZİ İŞLETME TEKNİSYENİ

Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TRAFO MERKEZİ İŞLETME TEKNİSYENLERİN RESMİ PAYLAŞIM PLATFORUMU

Giriş yap

Şifremi unuttum

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» ANTALYA/ELMALI İÇİN ELEMAN ALIMI
EĞİTİM BAŞLADI EmptyC.tesi Ara. 06, 2014 12:39 pm tarafından XaLo

» 3 YIL DENEYİMLİ TRAFO MERKEZİ İŞLETME TEKNİSYENİ
EĞİTİM BAŞLADI EmptyC.tesi Ara. 06, 2014 12:37 pm tarafından XaLo

» Merhaba Arkadaşlar
EĞİTİM BAŞLADI EmptyC.tesi Ara. 06, 2014 6:58 am tarafından Musa ŞAHBAZ

» tablocu hizmet puanı
EĞİTİM BAŞLADI EmptyCuma Ekim 19, 2012 7:52 pm tarafından kaplan87

» TANIŞMA FASTLI
EĞİTİM BAŞLADI EmptyÇarş. Mart 21, 2012 5:32 am tarafından ilker1980

» En Önemli Mevzu ,Sendika
EĞİTİM BAŞLADI EmptyPerş. Mart 01, 2012 9:26 pm tarafından Tradesman

» Tm İşletme Teknisyeni Alımı İstanbul
EĞİTİM BAŞLADI EmptyPtsi Şub. 06, 2012 10:26 am tarafından yunusemre

» CUMHURBAŞKANINA SORALIM MI???
EĞİTİM BAŞLADI EmptyCuma Ocak 20, 2012 7:49 pm tarafından tkn_0841

» Ttttttttttttttttttttttttttttttttttt
EĞİTİM BAŞLADI EmptyCuma Ocak 20, 2012 7:42 pm tarafından tkn_0841

Haberler
Hava Durumu
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 12 kişi C.tesi Şub. 11, 2017 2:54 pm tarihinde online oldu.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

EĞİTİM BAŞLADI

4 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1EĞİTİM BAŞLADI Empty EĞİTİM BAŞLADI Salı Haz. 21, 2011 10:23 pm

Gökhan

Admin

Arkadaşlar 1 iletim eğitime başlamış bence cok yararlı olacak meslek açısından inş hepiniz yararlanırsınız 1 gün az bir süre ama gerçekten yararlı oluyor

https://tablocu.yetkin-forum.com

2EĞİTİM BAŞLADI Empty Geri: EĞİTİM BAŞLADI Paz Haz. 26, 2011 6:23 pm

tkn_0841

eğitim derken ne eğitiminden bahsediliyor. ve bu eğitim süresi belli oldu mu 1 gün demişsin ama? bizim bu konu hakkında bir bilgimiz yok?? 1 gün süre zarfında ne eğitimi verilebirlir ki?? neyse hepimiz için hayırlısı olsun

3EĞİTİM BAŞLADI Empty Geri: EĞİTİM BAŞLADI Salı Haz. 28, 2011 9:26 am

Gökhan

Admin

tkn_0841 demiş ki:eğitim derken ne eğitiminden bahsediliyor. ve bu eğitim süresi belli oldu mu 1 gün demişsin ama? bizim bu konu hakkında bir bilgimiz yok?? 1 gün süre zarfında ne eğitimi verilebirlir ki?? neyse hepimiz için hayırlısı olsun

Walla adamlar 1 gün eğitim veriyolar sonrada gelip trafolarda sınav yapacaklarmış Ama iyi oluyor bence herzaman apılması lazım Razz

4EĞİTİM BAŞLADI Empty Geri: EĞİTİM BAŞLADI Salı Haz. 28, 2011 4:44 pm

Tradesman

Admin

Arkadaşlar mevzu şudur.
Eğitim Merkezi boş kalıyor bu aralar.

Şimdi bizede aynısı söylendi yani sınav yapılacak hazırlanın dendi.Bizde hazırlandık.Kurs falan yapılmadı.
Sonra bizim bölge müdürü geldi sınava ve dediki; Arkadaşlar sınav falan formalite hepiniz eğitime gideceksiniz arkadaşlar.Sağolsun dürüst davrandı bizi uğraştırmadı.

Yani anlayacağınız bizi zorla kursa gönderecekler birde üzerine para alacaklar.
Eeeee biz böyle yapılan hiç bir haksızlığa ses çıkarmadan, angutlar gibi durduğumuz sürece hep ezilmeye devam edeceğiz.

Şunu da söyleyeyim.Bazı bilmişler de der ki ,neymiş efendim bu bilmem ne eğitimiymiş,Teiaş beş yılını dolduran herkesi yolluyormuş.
Birincisi Teiaş yönetmeliğinde böyle bir eğitim yok.
İkincisi bizi hiç kimse Teiaş personeli saymıyor değilmi.Yani Teiaş yönetmeliğinde böyle bir şey olsada bizi ırgalamaz.

ANcak yönetmelikte şöyle bir şey var."Kurum dışı personel eğitimi".
Bunun içinde talebin dışarıdan gelmesi lazım.Yani şirketlerden.

İşin kötüsü hepimiz biliyoruz ki bu eğitimin bizlere hiç bir faydası olmayacak.Çünkü uygulama yok.Uygulama yoksa zaten elimizde kitaplarımız var değil mi.

Birde size bir hikaye anlatayım.Duymuşsunuz bir Deli Dumrul varmış.

Deli Dumrul ,dümdüz ovanın ortasına bir köprü yapar.Gecmek için köprü filan gereksiz ,çünkü her taraf zaten dümdüz.
Sonra gelen bir kafilenin yolunu keser.Onları çevirip bu köprüden gececeksiniz der.Kafiledekiler,yahu adam sen delimisin,dümdüz ovada neden köprüden gecelim.Deli Dumrul çeker kılıcı,gececeksiniz işte der.
Adamlar ,uymayalım şu deliye ,gecelim deyip,gecerler köprüden.
Deli Dumrul dikilir karşılarına,para der.
Adamlar şaşırır ,ne parası der.
Deli Dumrul,köprüden geçtinizya der.
Adamlar ne yapsın çaresiz verirler parayı.
İşte arkadaşlar Deli Dumrullar her yerde çıkar karşımıza. Karşı koymazsanız işin nereye varacağı belli olmaz.İstekleride bitmez.

5EĞİTİM BAŞLADI Empty Geri: EĞİTİM BAŞLADI Cuma Tem. 08, 2011 11:36 am

Gökhan

Admin

Haklısın kardeşim amaç sadece para başka bişey değil

6EĞİTİM BAŞLADI Empty Geri: EĞİTİM BAŞLADI Çarş. Ara. 28, 2011 4:05 am

mustafa EnezTm

Tradesman demiş ki:Arkadaşlar mevzu şudur.
Eğitim Merkezi boş kalıyor bu aralar.

Şimdi bizede aynısı söylendi yani sınav yapılacak hazırlanın dendi.Bizde hazırlandık.Kurs falan yapılmadı.
Sonra bizim bölge müdürü geldi sınava ve dediki; Arkadaşlar sınav falan formalite hepiniz eğitime gideceksiniz arkadaşlar.Sağolsun dürüst davrandı bizi uğraştırmadı.

Yani anlayacağınız bizi zorla kursa gönderecekler birde üzerine para alacaklar.
Eeeee biz böyle yapılan hiç bir haksızlığa ses çıkarmadan, angutlar gibi durduğumuz sürece hep ezilmeye devam edeceğiz.

Şunu da söyleyeyim.Bazı bilmişler de der ki ,neymiş efendim bu bilmem ne eğitimiymiş,Teiaş beş yılını dolduran herkesi yolluyormuş.
Birincisi Teiaş yönetmeliğinde böyle bir eğitim yok.
İkincisi bizi hiç kimse Teiaş personeli saymıyor değilmi.Yani Teiaş yönetmeliğinde böyle bir şey olsada bizi ırgalamaz.

ANcak yönetmelikte şöyle bir şey var."Kurum dışı personel eğitimi".
Bunun içinde talebin dışarıdan gelmesi lazım.Yani şirketlerden.

İşin kötüsü hepimiz biliyoruz ki bu eğitimin bizlere hiç bir faydası olmayacak.Çünkü uygulama yok.Uygulama yoksa zaten elimizde kitaplarımız var değil mi.

Birde size bir hikaye anlatayım.Duymuşsunuz bir Deli Dumrul varmış.

Deli Dumrul ,dümdüz ovanın ortasına bir köprü yapar.Gecmek için köprü filan gereksiz ,çünkü her taraf zaten dümdüz.
Sonra gelen bir kafilenin yolunu keser.Onları çevirip bu köprüden gececeksiniz der.Kafiledekiler,yahu adam sen delimisin,dümdüz ovada neden köprüden gecelim.Deli Dumrul çeker kılıcı,gececeksiniz işte der.
Adamlar ,uymayalım şu deliye ,gecelim deyip,gecerler köprüden.
Deli Dumrul dikilir karşılarına,para der.
Adamlar şaşırır ,ne parası der.
Deli Dumrul,köprüden geçtinizya der.
Adamlar ne yapsın çaresiz verirler parayı.
İşte arkadaşlar Deli Dumrullar her yerde çıkar karşımıza. Karşı koymazsanız işin nereye varacağı belli olmaz.İstekleride bitmez.

Tamamen hak veriyorum sana. Fakat bize daha eğitim ile ilgili bi bilgi verilmedi burda görüyorum ilk defa yani ne eğitimidir bilmiyorum ama biiz zaten yeterli eğitimi gördük sanırım. Gerisi bizim pratiğimize kalmıs ben yeniyim yani 2 yıl kadardır tablocuyum ama sanmıyorum bi eğitimin gerekli olacağına.

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]